Збори кураторів кафедри догляду за хворими та ВМО БДМУ

опубліковано 14 груд. 2014 р., 03:44 Віталій Смандич

Збори кураторів

10 грудня 2014 року відбулися збори кураторів, із числа співробітників кафедри догляду за хворими та ВМО, котрі є кураторами в групах коледжу було обговорено актуальні питання виховної роботи в Буковинському державному медичному університеті.
                Головуючим на зборах був Смандич Віталій – заступник головного куратора коледжу, котрий привітав усіх присутніх та наголосив на питаннях звітності про виконану роботу кураторів за період вересень-грудень 2014 року, ведення щоденника роботи куратора. А також було заплановано благодійні акції присвячені Новорічно-Різдвяному циклі свят.
                Зокрема було вирішено студенти кураторських груп спільно із викладацьким складом кафедри провести благодійну акцію для дітей-сиріт котрі виховуються в будинках-інтернатах Чернівецької області – відповідальна Алла Іванівна Перижняк. А також передача сім’ям із Донецької області необхідного одягу для дітей та старших людей – відповідальні старші лаборанти кафедри.

P.S. Закликаємо всіх небайдужих приносити теплий одяг для дітей та дорослих, котрий в подальшому спільно із громадськими організаціями Буковини передадуть в зону АТО.
Кожного дня (в робочий час), вул. Чорноморська 15А (вхід зі сторони вул. Руданського).