Засідання Вченої ради університету

опубліковано 13 лист. 2012 р., 01:53 Віталій Смандич   [ оновлено 11 вер. 2014 р., 13:10 ]

Засідання Вченої ради університету
    25 жовтня відбулося чергове засідання Вченої ради університету, яке відкрив професор Тарас Бойчук, ректор університету. Тарас Миколайович вручив вітальні адреси ювілярам, дипломи докторам та кандидатам медичних наук і патенти на корисну модель.
    Про підсумки заключної атестації лікарів (провізорів)-інтернів у 2011-2012 навчальному році та завдання щодо підвищення якості їх підготовки на кафедрах університету та на базах стажування Чернівецької області доповів професор Валерій Пашковський, декан факультету післядипломної освіти. В обговоренні доповіді взяли участь професори Андрій Іфтодій, Олександр Федів, Олександр Бєліков, Олена Колоскова, Ольга Денисенко та доцент Олег Геруш.
Звіти про завершені у 2012 році комплексні науково-дослідні роботи подали на розгляд членів Вченої ради керівники робіт – професор Андрій Іфтодій, проректор з лікувальної роботи, завідувач кафедри хірургії та урології і професор Семен Білецький, завідувач кафедри сімейної медицини.
    Про виконання кошторису спеціального і загального фондів університету за 9 місяців 2012 року доповіла Олена Цюпа, заступник головного бухгалтера.
    Також на Вченій раді було розглянуто матеріали засідання наукової комісії щодо планування кандидатських дисертації, науково-кваліфікаційних магістерських робіт, щодо ходу виконання НДР, які фінансуються з державного бюджету та розглянуто матеріали нововведень й інформаційних листів. Затверджено зміст журналів “Буковинський медичний вісник” (2012. – Т. 16, № 4), “Клінічна та експериментальна патологія” (2012. – Т. 11, № 4), “Клінічна анатомія та оперативна хірургія” (2012. – Т. 11, № 4), “Міжнародний ендокринологічний журнал”. Членами вченої ради університету затверджено індивідуальні навчальні плани клінічних ординаторів першого року навчання, матеріали атестації докторантів і аспірантів та матеріали акредитаційного самоаналізу магістратури зі спеціальностей “Стоматологія” і “Фармація”.