Засідання Вченої ради університету

опубліковано 13 лист. 2012 р., 01:19 Віталій Смандич   [ оновлено 11 вер. 2014 р., 13:10 ]

27 вересня відбулося чергове засідання Вченої ради університету. Засідання відкрив професор Олександр Іващук, проректор з наукової роботи і міжнародних зв’язків, який вручив вітальні адреси ювілярам, дипломи кандидатам медичних наук і патенти на корисну модель.
    Про клінічну підготовку студентів та опанування ними практичних навичок за підсумками виробничих та навчальних практик у 2011-2012 навчальному році та заходи щодо їх покращання доповів завідувач відділу виробничої практики, доцент Микола Антофійчук. В обговоренні доповіді взяли участь доценти Ігор Геруш, Олександра Горошко, Олег Хомко доцент кафедри догляду за хворими та вищої медсестринської освіти, Лариса Волошина та асистент Андрій Бамбуляк.
    Також на засіданні було розглянуто матеріали засідання наукової комісії та затверджено матеріали кандидатської дисертації, матеріали монографій, інформаційних листів та нововведень.