Запис без заголовка

опубліковано 31 лип. 2012 р., 03:30 Віталій Смандич   [ оновлено 11 вер. 2014 р., 13:10 ]

Шановні колеги, медичні працівники,
                                                                                співробітники Буковинського державного медичного університету
                                                                        щиросердно вітаю Вас з професійним святом – Днем медичного працівника.

Сьогодні ми віншуємо тих, хто пов’язав свою долю з надзвичайно потрібною та благородною професією, тих хто дарує і зберігає найдорожче – життя та здоров’я людей. Шановні викладачі висловлюю Вам найщиріші слова вдячності, адже Ви виконуєте подвійну місію – лікуєте і навчаєте лікувати. Саме Ви готуєте нове покоління медичних фахівців, які в майбутньому продовжуватимуть розвивати систему охорони здоров'я України.

Шануючи Вашу працелюбність, професіоналізм, високе служіння ідеалам і лікаря, і педагога бажаю Вам міцного здоров’я, злагоди та добра у родинах, щастя, благополуччя, невичерпної енергії для досягнення професійних висот. Нехай найбільшою нагородою для Вас будуть вдячні обличчя пацієнтів та шана й повага Ваших учнів.

З глибокою повагою,
                                                Ректор                                                                                                     Т.М. Бойчук