Вітання ректора до Дня працівника освіти!

опубліковано 13 лист. 2012 р., 01:29 Віталій Смандич   [ оновлено 11 вер. 2014 р., 13:10 ]

Шановні професори, доценти, асистенти та співробітники
Буковинського державного медичного університету!

Прийміть щиросердні вітання з нагоди професійного свята – Дня працівників освіти!
    Кожен з нас пам’ятає своїх вчителів, викладачів – тих, хто долучив до книги, був не тільки наставником, а й старшим другом і порадником, кому ми зобов’язані своїми життєвими і професійними перемогами.
    Вдвічі складнішим є ваше, шановні колеги, покликання – бути педагогом і медиком. Ви не лише формуєте професіонала-медика, але й плекаєте високоінтелектуальну особистість. Ви готуєте нову ґенерацію медиків, яким втілювати у дійсність медичну реформу.
    Висловлюю щиру подяку за високе служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, самовідданість, добро і щедрість душі. Відданість обраній справі та Ваші зусилля сприяють утвердженню вищої медичної освіти, збереженню традицій Буковинського державного медичного університету та вихованню справжніх фахівців своєї справи. Впевнений, що ви й надалі докладатимете максимум зусиль задля подальшого розвитку та розквіту вищої медичної освіти і, як наслідок, – заможної, духовно багатої України.
    Щиросердно бажаю всім вам, міцного здоров’я, щастя, добробуту, терпіння, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги.

З повагою,
                                                            Ректор                                                                                    Т.М. Бойчук