Вітання Міністра охорони здоров'я України Раїси Богатирьової з нагоди Дня знань

опубліковано 2 жовт. 2013 р., 01:58 Віталій Смандич   [ оновлено 11 вер. 2014 р., 13:10 ]
Дорогі наші молоді колеги!

Шановні викладачі!

Перше вересня – знакове свято для кожного з нас, воно об’єднує усю медичну спільноту сподіваннями на краще у нашому житті та професійній діяльності на шляху до суспільства Знань.

Вітаючи нову когорту студентів, які долучаються до багатотисячної родини вищої медичної школи, ми віримо у сприйняття ними споконвічних цінностей та гуманістичних традицій вітчизняної медицини.

Як наголошено Президентом України В. Януковичем: “Ключовим завданням освіти у XXI сторіччі є розвиток мислення, орієнтованого на майбутнє”.

Лікар майбутнього – це глибокообізнаний фахівець, який буде мати фундаментальні знання та володіти самими сучасними методами лікування, діагностики та профілактики.

І ми впевнені, що отримаємо гідне поповнення медиків нової генерації, які будуть вчитись за європейськими стандартами та через п’ять-шість років прийдуть працювати в оновлену систему охорони здоров’я.

Символічно, що Ви, дорогі наші молоді колеги, розпочинаєте своє навчання мистецтву медицини у Рік Миколи Амосова – Людини планетарного масштабу, видатного вітчизняного вченого-кардіохірурга. Хай його подвижницький шлях та наполегливість у досягненні великої мети служіння людям стануть прикладом для Вас.

Окремі слова вітання та низький уклін нашим Учителям, які наполегливо готують для галузі її найдорожче надбання – кадри.

Тож у добру путь, наша молода зміно! Нехай роки навчання стануть для Вас незабутніми і прекрасними та подарують Вам нові відкриття, радість пізнання, вірних друзів і щастя кохання.

Бережіть у серці та душі прекрасний вираз Батька медицини Гіппократа: “Медицина воістину є найблагороднішим із всіх мистецтв” та завжди пам’ятайте про Честь білого халату.

Міністр охорони здоров’я України                                                         Раїса Богатирьова