Новини‎ > ‎

Викладачі привітали ветеранів

опубліковано 15 черв. 2015 р., 04:27 Віталій Смандич

У Буковинському державному медичному університеті утвердилася добра традиція піклуватися і підтримувативетеранів війни.

Співробітники і студенти навчального закладу проявляють увагу і надають їм посильну допомогу, адже не можливо забути, якою ціною була здобута Перемога. Наш обов’язок – пам’ятати про них, їхній героїчний подвиг, самопожертву, дбати та допомагати їм.

З нагоди Дня пам’яті та примирення, Дня Перемоги за сумлінну працю, участь у патріотичному вихованні студентської молоді ветеранам Другої Світової війни та локальних конфліктів, що працювали і працюють у Буковинському державному медичному університеті, було оголошено подяку та надано матеріальну допомогу. Крім того, з ініціативи ректорату і профспілкового комітету їм також були вручені подарунки.

Нині у БДМУ перебувають на обліку 19 ветеранів – захисників Вітчизни: Глуговська Лідія Олександрівна, Грешньова Олена Пантелеймонівна, Ісперова Людмила Михайлівна, Кнотько Любов Олександрівна, Кудла Арсеній Олексійович, Муратова Євгенія Михайлівна, Патратій Юлія Василівна, Хилько Іван Микитович, Шарлей Володимир Іванович, Ходоровський Георгій Іванович, Боднар Борис Миколайович, Іванчин Геннадій Володимирович, Ковальчук Петро Євгенович, Лобода Володимир Дмитрович, Ловля Гангрієта Данилівна, Малішевський Ігор Олександрович, Горда Тодор Георгійович, Мак Ілля Дмитрович, Бендас Володимир Васильович.

Серед ветеранів Другої Світової війни та праці Лобода Володимир Дмитрович і Ловля Гангрієта Данилівна й досі беруть активну участь у підготовці медичних кадрів і громадському житті університету, продовжують ділитися своїм безцінним професійним та життєвим досвідом з молодшими колегами.

Comments