Новини‎ > ‎

Відкрите заняття для слухачів школи молодого викладача на кафедрі догляду за хворими та ВМО

опубліковано 26 трав. 2015 р., 14:03 Віталій Смандич

Відповідно до плану роботи Школи молодого викладача 27 березня на базі кафедри догляду за хворими та вищої медсестринської освіти проведено відкрите практичне заняття з дисципліни «Догляд за хворими (практика)»

зі студентами 2 групи 2 курсу медичного факультету №1, на якому були присутні молоді викладачі університету. Практичне заняття провела доцент кафедри догляду за хворими та вищої медсестринської освіти Лілія Борейко.

Заняття на тему: «Догляд за тяжкохворими та агонуючими» проведено у центрі практичної підготовки відповідно до робочої навчальної програми на високому методичному рівні. Викладач продемонструвала педагогічні технології на всіх етапах ведення практичного заняття вищої медичної освіти (мультимедійна презентація, навчальні таблиці, протоколи маніпуляцій, муляжі, фотоілюстративний матеріал, предмети догляду за хворими, сучасні засоби гігієни). А також підкреслила особливості медичної деонтології та етики під час догляду за тяжкохворими, інкурабельними та агонуючими пацієнтами.

Слухачі школи молодого викладача мали можливість побачити педагогічний майстер-клас викладача вищої школи.
Серед слухачів були молоді викладачі кафедри догляду за хворими та ВМО, а саме: Антонюк Леся Олександрівна, Осипчук Діна Корнеліївна, Смандич Віталій Степанович.

Comments