Новини‎ > ‎

В БДМУ розпочалися вступні випробування

опубліковано 2 жовт. 2013 р., 01:35 Віталій Смандич   [ оновлено 11 вер. 2014 р., 13:10 ]
ВСТУП-2013. 20 червня відбулося чергове засідання приймальної комісії Буковинського державного медичного університету під головуванням професора Тараса Бойчука, ректора університету. На засіданні абітурієнтів, які згідно із Умовами вступу до ВНЗ мають право складати вступні іспити, було допущено до екзаменів.

“Вступні випробовування на денну форму навчання розпочалися 21 червня і наразі продовжуються. З розкладом екзаменів можна ознайомитися на сайті Інформаційного центру абітурієнта та на інформаційних стендах за адресою вул. Богомольця, 2. Щодо результатів, то вони також оперативно оприлюднюються на сайті й кожен абітурієнт має змогу їх побачити,” – розповідає доцент Володимир Глубоченко, відповідальний секретар приймальної комісії БДМУ.

Зазначимо, що станом на 22 липня до університету абітурієнтами подано 5627 заяв, що на 50% більше ніж минулого року. До університету подали заяви абітурієнти з усіх областей України, найбільше вступників з Хмельницької, Тернопільської, Чернівецької, Івано-Франківської та Волинської областей. Достатня конкурсна ситуація склалася на місця цільового прийому сільської молоді. Серед вступників є переможці IV етапу Всеукраїнської олімпіади та переможці конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт малої академії наук України.

Comments