Новини‎ > ‎

У БДМУ провели круглий стіл до Дня медичної сестри

опубліковано 15 черв. 2015 р., 04:29 Віталій Смандич

14 травня на базі кафедри догляду за хворими та вищої медсестринської освіти відбувся круглий стіл, приурочений Дню медичної сестри.

На заході були присутні: проректор з навчально-педагогічної роботи та виховання, доцент Ніна Зорій; декан медичного факультету №4, професор Таміла Сорокман; головна медична сестра міської клінічної лікарні №3 Катерина Гончар; старша медична сестра реанімаційного відділення Міської дитячої клінічної лікарні Світлана Загарюк; медбрат хірургічного відділення Військового госпіталю А 10/24, учасник антитерористичної операції на сході України Іван Піц; головний куратор медичного факультету №4, кандидат біологічних наук Світлана Семененко; доцент кафедри догляду за хворими та ВМО, доцент Лілія Борейко; асистент кафедри догляду за хворими та ВМО Алла Перижняк та студенти 1-го курсу медичного факультету №4, спеціальність «Медична сестра - бакалавр».

Ведучим заходу був завідувач кафедри догляду за хворими та ВМО, професор Ігор Плеш, який відкрив свято та привітав присутніх з Днем медичної сестри.

Перед присутніми виступили: доцент Ніна Зорій, професор Таміла Сорокман, Катерина Гончар, Світлана Загарюк, Іван Піц, Світлана Семененко та староста 1-го курсу медичного факультету №4 Анастасія Марцинюк.

Під час круглого столу були обговорені питання розвитку медсестринства в Україні та світі, внесок Флоренс Найтінгейл та Софії Окуневської у розвиток медсестринства, роль медичної сестри у практичній охороні здоров’я та багатоступеневої медсестринської освіти у Буковинському державному медичному університеті.

Жваву дискусію у присутніх викликав виступ Івана Піца, який розповів майбутнім медичним сестрам про значимість їхньої професії не тільки у мирний час, але й під час військових дій, про патріотизм та героїзм медичних працівників.

Студенти з цікавістю слухали та активно брали участь в обговоренні, задавали доповідачам багато запитань.

Такі зустрічі надихають молоде покоління та виховують його у дусі патріотизму і відданості своїй професії.

Comments