Студентство БДМУ звітує!

опубліковано 27 трав. 2014 р., 21:44 Віталій Смандич   [ оновлено 11 вер. 2014 р., 13:10 ]
12 травня відбулась знакова подія у житті університету – звітно-виборна конференція студентського самоврядування, де було оновлено склад Студентської ради, а також обрано Голову.

Серед запрошених гостей була проректор університету з науково-педагогічної роботи та виховання Ніна Зорій, помічник ректора з соціальних питань Юрій Рандюк, голова профкому БДМУ Петро Ковальчук, голова ради кураторів Валентина Синиця, заступник декана медичного факультету №1 по роботі зі студентами 4-6 курсів  Олександр Буряк, декан медичного факультету №2 Володимир Глубоченко, декан фармацевтичного факультету Петро Присяжнюк, заступник декана стоматологічного факультету Тарас Кметь, а також куратори та юрисконсульт університету.

Підсумком виборчих перегонів стало обрання у межах конференції Голови Студентської ради: перемогу здобула студентка V курсу медичного факультету №1 Рибарчук Анна (підтримало 224), їй поступився студент V курсу медичного факультету №2 Максим Ткачук (його підтримали 164 виборці). Також в межах конференції було затверджено нових дійсних членів Студентської ради.

Результатом конференції стало затвердження проекту постанови, що регламентуватиме діяльність органів студентського самоврядування Буковинського медичного університету на поточний та наступний навчальний рік.