Студенти БДМУ провели благодійну акцію “Не чекай, здай кров”

опубліковано 2 жовт. 2013 р., 02:10 Віталій Смандич   [ оновлено 11 вер. 2014 р., 13:10 ]
Щойно лише у наші вікна заглянула осінь і всі студенти завзято взялись за навчання, активісти медичного факультету №1 Буковинського державного медичного університету не стали довго відкладати добрі справи, а вже 19 вересня провели акцію “Не чекай, здай кров”.

“Проблема донорської крові в нашій області чи не найгостріша, тому з ініціативи студентського деканату 10 молодих людей, майбутніх лікарів, “поділились” таким важливим – власною кров’ю. Більшість з цих студентів не вперше здають кров на базі гемотрансфузіологічного відділення лікарні швидкої медичної допомоги м. Чернівці, і точно не востаннє,” – розповідає організатор акції Анна Рибачук, студентка медичного факультету №1.

На думку учасників акції допомогти може кожен, робити хоч маленькі але добрі справи під силу всім, головне не чекати, а діяти.