Студенти БДМУ на фестивалі “Студентська республіка”

опубліковано 31 лип. 2012 р., 03:37 Віталій Смандич   [ оновлено 11 вер. 2014 р., 13:10 ]
З 8 по 11 липня на території розважального комплексу Сонячна долина, що знаходиться в с. Бояни Чернівецької області команда від Буковинського державного медичного університету “Градус+1” представила свій навчальний заклад на популярному фестивалі Студентська республіка 2012.

Студреспубліка 2012

Нагороди Студреспубліки 2012

“Тепер ми знаємо, яким насправді має бути студентське життя”, – так казали ті, хто цьогоріч вперше відвідав
Студреспубліку. “Студентська республіка” – це країна зі своєю владою, міліцією, банком, грошима, спортом та бізнесом. Головна мета – потрапити у владу, шлях до якої лежить через різного роду змагання: футбол, волейбол, квест, брейн, мафія, дебати, міс і містер. Поєднання оргдіяльнісної гри із незабутнім відпочинком надовго залишить слід в студентських серцях.

Студентським мером було обрано Володимира Палагнюка з команди ЧНУ з чим його щиро вітаємо та бажаємо успіху на новій посаді. Команда Буковинського державного медичного університету також має свої досягнення: студента Владислава Явного було нагороджено титулом Містер студреспубліки-2012, на субфестивалі з Спортивного покеру лікар-інтерн Юрій Лісничок посів призове ІІ місце. На інтелектуальній битві “Що?Де?Коли?” команда показала гарні результати і здобула ІІІ місце.

Проте фестиваль завершився – 10 липня відбулося обрання нового студентського мера та закриття фестивалю. А 11 липня всіх студреспіблканців захопила в свій полон ностальгія. Повертатися додому не хотілося нікому …