Студенти БДМУ дискутували про класичну та альтернативну медицину

опубліковано 27 трав. 2014 р., 21:18 Віталій Смандич   [ оновлено 11 вер. 2014 р., 13:10 ]

У рамках святкування Дня науки 19 травня у Буковинському державному медичному університеті відбулося перше Дискусійне змагання серед студентів “Альтернативна медицина проти класичної медицини”.

Наукові дебати ініційовані Радою молодих учених з метою організації роботи студентського наукового товариства університету у відповідності до сучасних світових освітніх тенденцій, активного залучення іноземних та вітчизняних студентів до спільної науково-дослідницької діяльності, тренінгу та удосконалення ораторської майстерності.

В обговоренні теми взяли участь професор Руслан Сидорчук та старший викладач Ніна Войткевич, які зазначили, що сьогодення медичної науки диктує необхіднсть та доцільність поєднання цих двох систем. Учасники змагання були відзначені за підготовку та старанність, а також здобули неповторний досвід командної роботи, ораторського мистецтва та вміння вести наукову дискусію.

Матеріал підготували: асистент кафедри догляду за хворими та вищої медсестринської освіти Наталія Сливка та доцент кафедри патоморфології Олена Тюлєнєва, Голова ради молодих вчених та науковий керівник СНТ БДМУ