Новини‎ > ‎

Студентам коледжу оголошено подяку!

опубліковано 15 черв. 2015 р., 03:31 Віталій Смандич

Студенти та викладачі Буковинського державного медичного університету під гаслом «Студенти БДМУ за чисте довкілля»

25 квітня під час Всеукраїнського суботника «Зроби Україну чистою»прибрали берег р. Прут, загальною протяжністю близько2 300 м.  Сміття було зібрано на 3 вантажівки.

Студенти та всі охочі дружньо виконували свою роботу на попередньо розмічених ділянках. З собою вони також прихопили гарний настрій та позитивні емоції. Така акція - вже не перша для студентів та викладачів БДМУ.

Від імені оргкомітету дякуємо Першотравневій районній у м. Чернівці раді за забезпечення транспортом для вивозу сміття, Всеукраїнській громадській організації «Зроби Україну чистою» за забезпечення пакетами для сміття та рукавицями.
Відповідно до наказу ректора Т.М. Бойчука студентам коледжу що приймали активну участь в прибирання оголошено подяку.
Список студентів коледжу БДМУ:

1.       Козоріз Тетяна Миколаївна - 2 курс, 1 група, спеціальність „Сестринська справа”, ОКР „Молодший спеціаліст”;

2.       Кривко Аліна Дмитрівна - 2 курс, 1 група, спеціальність „Сестринська справа”, ОКР „Молодший спеціаліст”;

3.       Лазарук Василь Васильович - 2 курс, 1 група, спеціальність „Сестринська справа”, ОКР „Молодший спеціаліст”;

4.       Майзель Руслана Володимірівна - 2 курс, 1 група, спеціальність „Сестринська справа”, ОКР „Молодший спеціаліст”;

5.       Макаров Олег Олегович - 2 курс, 1 група, спеціальність „Сестринська справа”, ОКР „Молодший спеціаліст”;

6.       Матеюк Юлія Василівна - 2 курс, 2 група, спеціальність „Сестринська справа”, ОКР „Молодший спеціаліст”;

7.       Мовчан Лідія Сергіївна - 2 курс, 2 група, спеціальність „Сестринська справа”, ОКР „Молодший спеціаліст”;

8.       Павлюк Юлія Ігорівна - 2 курс, 2 група, спеціальність „Сестринська справа”, ОКР „Молодший спеціаліст”;

9.       Пожидаєва Любов Олександрівна - 2 курс, 2 група, спеціальність „Сестринська справа”, ОКР „Молодший спеціаліст”;

10.  Попюк Ольга Іванівна - 2 курс, 2 група, спеціальність „Сестринська справа”, ОКР „Молодший спеціаліст”;

11.  Сківірнічук Марія Миколаївна - 2 курс, 2 група, спеціальність „Сестринська справа”, ОКР „Молодший спеціаліст”;

12.  Галілей Уляна Вікторівна - 2 курс, 3 група, спеціальність „Сестринська справа”, ОКР „Молодший спеціаліст”;

13.  Гамалюк Ірина Іванівна - 2 курс, 3 група, спеціальність „Сестринська справа”, ОКР „Молодший спеціаліст”;

14.  Гуцуляк Іванна Іванівна - 2 курс, 3 група, спеціальність „Сестринська справа”, ОКР „Молодший спеціаліст”;

15.  Добрянська Ірина Сергіївна - 2 курс, 3 група, спеціальність „Сестринська справа”, ОКР „Молодший спеціаліст”;

16.  Єленюк Юлія Григорівна - 2 курс, 3 група, спеціальність „Сестринська справа”, ОКР „Молодший спеціаліст”;

17.  Жук Христина Сергіївна - 2 курс, 3 група, спеціальність „Сестринська справа”, ОКР „Молодший спеціаліст”;

18.  Заліська Оксана Петрівна - 2 курс, 3 група, спеціальність „Сестринська справа”, ОКР „Молодший спеціаліст”;

19.  Зварич Наталія Ярославівна - 2 курс, 3 група, спеціальність „Сестринська справа”, ОКР „Молодший спеціаліст”;

20.  Кавюк Наталія Вікторівна - 2 курс, 3 група, спеціальність „Сестринська справа”, ОКР „Молодший спеціаліст”;

21.  Кравцова Ольга Георгіївна - 2 курс, 3 група, спеціальність „Сестринська справа”, ОКР „Молодший спеціаліст”;

22.  Лукань Надія Миколаївна - 2 курс, 3 група, спеціальність „Сестринська справа”, ОКР „Молодший спеціаліст”;

23.  Багрій Олена Олександрівна - 3 курс, 3 група, спеціальність „Сестринська справа”, ОКР „Молодший спеціаліст”;

24.  Клев Неонілла Богданівна - 3 курс, 3 група, спеціальність „Сестринська справа”, ОКР „Молодший спеціаліст”;

25.  Лаба Олег Олександрович - 3 курс, 3 група, спеціальність „Сестринська справа”, ОКР „Молодший спеціаліст”;

26.  Лугова Марина Юрівна - 3 курс, 3 група, спеціальність „Сестринська справа”, ОКР „Молодший спеціаліст”;

27.  Мірош Аліна Петрівна - 3 курс, 3 група, спеціальність „Сестринська справа”, ОКР „Молодший спеціаліст”;

28.  Небелівська Галина Петрівна - 3 курс, 3 група, спеціальність „Сестринська справа”, ОКР „Молодший спеціаліст”;

29.  Перепелиця Надія Сергіївна - 3 курс, 3 група, спеціальність „Сестринська справа”, ОКР „Молодший спеціаліст”;

30.  Роїк Марія Василівна - 3 курс, 3 група, спеціальність „Сестринська справа”, ОКР „Молодший спеціаліст”;

31.  Чорна Анастасія Валеріївна - 3 курс, 3 група, спеціальність „Сестринська справа”, ОКР „Молодший спеціаліст”;

32. Чорна Вікторія Вікторівна - 3 курс, 3 група, спеціальність „Сестринська справа”, ОКР „Молодший спеціаліст”;

Comments