Семінар з розвитку медсестринської освіти, Українсько-швейцарський проект

опубліковано 11 жовт. 2019 р., 01:01 Кафедра догляду за хворими та вищої медсестринської освіти ‎(Підрозділ БДМУ, Чернівці)‎   [ оновлено 11 жовт. 2019 р., 02:52 ]

10 жовтня 2019 року

Семінар

з розвитку медсестринської освіти

Викладачі кафедри догляду за хворими та ВМО брали участь у семінарі з питань медсестринства в умовах Україно-швейцарського проекту «Розвиток медичної освіти».

Виступили: Катерина Балабанова, директор ДУ «Центр розвитку медсестринства Міністерства освіти охорони здоров`я України» про «Розвиток медсестринства в Україні»; Владислав Одринський, проект USAID про «Модель первинної медико-санітарної допомоги в Україні: що визначено дотепер»; Сабіна де Гест, Інститут медсестринства, Університет м. Базелю, Швейцарія про «Запровадження змін у освіті медсестер».

В кінці проекту було обговорено гострі питання з медсестринства в Україні та шляхи їх вирішення.