Шановні колеги та студенти!

опубліковано 20 вер. 2014 р., 00:00 Віталій Смандич
Від щирого серця вітаємо Вас з професійним святом – Днем фармацевтичного працівника. Ваша професія вимагає великої відповідальності та відданості обраній справі, адже саме від Вашої праці значною мірою залежить збереження здоров'я і благополуччя людей. Важливою і значущою є Ваша повсякденна, гуманна місія – забезпечувати людей ліками, а професіоналізм і вміння знаходити оптимальні рішення приносять полегшення та повертають людям здоров’я.

Фармацевтичний факультет Буковинського державного медичного університету відзначає цього року своє 10-річчя. З часу заснування факультет підготував і випустив більше 400 фахівців зі спеціальності «Клінічна фармація» та більше 300 зі спеціальності «Фармація». Студенти факультету щороку беруть участь у Всеукраїнських олімпіадах з профільних дисциплін. Зокрема, команда факультету ввійшла у п’ятірку кращих на олімпіаді з фармації. У Всеукраїнській олімпіаді з латинської мови студенти фармацевтичного факультети вибороли призові місця: І місце – Ольга Голобородова і ІІІ місце – Марія Веля. Вагомим здобутком факультету є сучасна матеріально-технічна база. БДМУ є одним з небагатьох вищих медичних навчальних закладів, який має власну навчально-виробничу аптеку, де студенти мають змогу отримати практичні навички у реальному професійному середовищі.

Тож зичимо, шановні колеги та студенти, наснаги у досягненні нових здобутків у Вашій діяльності, міцного здоров’я, життєвого оптимізму, миру, щастя і добробуту!

З повагою, ректорат Буковинського державного медичного університету