Новини‎ > ‎

Розпочато прийом документів на навчання до БДМУ

опубліковано 31 лип. 2012 р., 03:34 Віталій Смандич   [ оновлено 11 вер. 2014 р., 13:10 ]

Вступна кампанія БДМУ 2012


В Буковинському державному медичному університеті стартувала вступна кампанія-2012. У перший день роботи Приймальну комісію відвідав ректор університету професор Тарас Бойчук, Голова Приймальної комісії БДМУ. Тарас Миколайович поспілкувався зі вступниками та їхніми батьками, які схвально відгукнулися щодо оперативної роботи приймальної комісії.

Зазначимо, що Приймальна комісія працює в оновленому після капітального ремонту навчально-теоретичному корпусі по вулиці Богомольця,2.

– Прийом документів триватиме з 2 по 31 липня. Цьогоріч у Буковинському державному медичному університеті відкрито заочну форму спеціальності “Фармація” (освітньо-кваліфікаційний рівень “спеціаліст”).

Щодо особливостей цьогорічної вступної кампанії, то збільшено прохідний бал з профільного предмету до 140. Також ще одним нововведенням є те, що випускники медичних коледжів мають змогу вступити одразу на ІІ курс на контрактну форму навчання, – зазначив Тарас Миколайович.

Також ректор запевнив, що Приймальна комісія Буковинського державного медичного університету приділить максимум уваги кожному абітурієнту та побажав вступникам здійснити свою мрію – стати студентом-медиком.

Детальніше з правилами прийому документів можна ознайомитися на сайті БДМУ та сайті приймальної комісії університету (http://vstup.bsmu.edu.ua).
Comments