Разом на ранкову зарядку.

опубліковано 10 черв. 2015 р., 00:24 Віталій Смандич
За ініціативи студентів Буковинського державного медичного університету 1 квітня о 08.00 на площі Філармонії відбулася ранкова зарядка «За здоровий спосіб життя» з нагоди Всесвітнього Дня Здоров'я.

Ранкову гімнастику провів майстер спорту, член національної збірної України з легкої атлетики Ібрагімов Еміль.

У заході взяли участь понад 100 студентів та викладачів БДМУ. Представники коледжу БДМУ та сівробітники кафедри догляду за хворими також долучились до даного заходу. Радісно, що до заходу долучилися студенти інших навчальних закладів, школярі та мешканці міста. Підтримали акцію: міське управління освіти, регіональне відділення комітету фізичного виховання та спорту МОН України, обласна рада ФСТ «Спартак», обласне відділення НОК України та обласний центр «Спорт для всіх», Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до серця».

Сподіваємося, що дана акція стане традиційною для Чернівців.

Ранкова зарядка