Пробіг “За здоровий спосіб життя проти гіпертензії”

опубліковано 2 жовт. 2013 р., 02:06 Віталій Смандич   [ оновлено 11 вер. 2014 р., 13:10 ]
14 вересня студенти Буковинського державного медичного університету, як і вся держава відзначали День фізичної культури та спорту. До цього впродовж всього тижня в університеті проводилися змагання з різних видів спорту, а 14 вересня стало апофеозом свята. В цей день в БДМУ було проведено змагання з баскетболу серед викладачів та пробіг "За здоровий спосіб життя: проти гіпертензіїї".

З самого ранку почалися традиційні для цього дня змагання з баскетболу між співробітниками клінічних та теоретичних кафедр. Гравці завзято боролися за м’яч під кошиком, демонструючи студентам-вболівальникам, що їх викладачі мають чого їх навчити не лише в аудиторії. В результаті змагань переможцем був спорт, задоволення від гри і гарний настрій. Викладачі-спортсмени з нагоди Дня Фізичної культури та спорту були відзначені грамотами ректора Буковинського державного медичного університету за активну участь у спортивному житті університету та пропаганду здорового способу життя.

Яскрава колона з піснями долала дистанцію до Театральної площі, привертаючи увагу громадян, демонструючи всім, що молодь міста виступає за здоровий спосіб життя та закликає всіх слідувати цьому прикладу. Надзвичайно приємно, що в цьому пробігу особисто брали участь заслужений майстер спорту, чемпіон Європи та світу, учасник трьох Олімпійських ігор Іван Гешко, начальник Чернівецького обласного управління комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Корнелій Жукотинський та голова студентського парламенту Буковини Віталій Смандич.Кульмінацією святкування, звичайно, став пробіг “За здоровий спосіб життя: проти гіпертензії”. Цей пробіг був організований за ініціативи студентів БДМУ вперше, але ідею одразу підхопили студенти інших навчальних закладів. Об 11 годині в неділю з майданчика перед стадіоном “Буковина” стартувала колона учасників з більш ніж 20 навчальних закладів. Всього у пробігу взяло участь більше 400 осіб.

Після фінішу до учасників пробігу привітали заслужений майстер спорту Іван Гешко, начальник Чернівецького обласного управління комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Корнелій Жукотинський, заступник ректора з питань іміджевої політики БДМУ професор Алла Борисюк. Всі вони відзначили важливість акції та виразили сподівання, що пробіг стане новою гарною традицією Чернівців.