Обмін досвідом

опубліковано 26 бер. 2015 р., 00:05 Віталій Смандич   [ оновлено 26 бер. 2015 р., 00:09 ]
У рамках програми міжнародної співпраці Буковинського державного медичного університету та європейських вузів викладачі та студенти БДМУ взяли участь у багатопрофільній подорожі «Навчання та стажування в Німеччині» 4- 8 березня 2015 року. Делегацію представили асистент кафедри догляду за хворими та ВМО Гайдич Леся Іванівна, аспірант кафедри педіатрії та дитячих інфекційних хвороб Білик Галина Анатоліївна та студент 2 курсу мед. факультету №1 Дорошенко Володимир.

Обмін досвідом роботи відбувся на базі медичного факультету Дрезденського Технічного Університету,Університетської клініки Карла Густава Каруса. В Берліні делегація відвідала медичний факультет клініки Шаріте та ознайомилась з особливостями роботи клініки.

Участь дала змогу відвідати найпрестижніші медичні факультети Німеччини, ознайомитись із специфікою системи медичної освіти у Німеччині та отримати інформацію щодо можливостей проходження стажування та підвищення кваліфікації у Німеччині.