Новини‎ > ‎

Нова когорта медиків України

опубліковано 31 лип. 2012 р., 03:21 Віталій Смандич   [ оновлено 11 вер. 2014 р., 13:10 ]
    

Випуск 2012 БДМУ

01 червня 2012 року у Літньому театрі Центрального парку культури і відпочинку ім. Т.Шевченка відбулися урочистості з нагоди випуску медичних фахівців Буковинського державного медичного університету.

    “Дорогі випускники – Ви теперішнє і майбутнє медицини, саме Ви продовжите реформувати медичну галузь України, а також продовжуватимете розвивати медицину у багатьох інших країнах світу, адже близько 100 випускників - громадяни інших держав.

    Упевнений, що отримані ґрунтовні знання, дозволять вам гідно вступити до молодої когорти лікарів й надалі лишатися на висоті вимог нашого сьогодення, що на практиці ви обов’язково доведете свій високий фаховий рівень і, ми незабаром почуємо про ваші професійні успіхи на теренах медицини. А Ваші успіхи стануть гідним здобутком та вдячністю для Ваших шановних викладачів, які впродовж навчання були поруч, навчали, давали настанови і до яких, безперечно, Ви завжди зможете звернутися за порадою чи підтримкою,” – зазначив у своєму вітанні професор Т.М. Бойчук, ректор університету.

    З вітальними словами до випускників звернувся Голова Чернівецької обласної державної адміністрації М.М. Папієв, який разом з ректором вручив випускникам дипломи з відзнакою.

    До привітань було запрошено також заступника Чернівецького міського голови з питань діяльності виконавчих органів Олександра Євгеновича Паскаря, начальника управління освіти Чернівецької міської ради Малишевську Василину Семенівну.

    Зазначимо, що цьогоріч Буковинський державний медичний університет здійснює 66-й випуск лікарів, 7-ий випуск клінічних провізорів, 2-ий випуск провізорів, 2-ий випуск лікарів-стоматологів, 8-ий випуск бакалаврів-лаборантів, 4-ий випуск бакалаврів-фармацевтів, 2-ий випуск магістрів-медичних сестер, 15-ий випуску бакалаврів-медичних сестер, 10-ий випуск фармацевтів і 8-ий випуск медичних сестер. Загалом у 2012 році почесне звання “Випускник БДМУ” отримають 693 (в тому числі 97 студентів-іноземних громадян) майбутніх висококваліфікованих лікарів, провізорів, медичних сестер, фармацевтів.

    В урочистій атмосфері випускники дали клятву лікаря та клятву Флоренс Найтінгейл, після чого їх привітали студенти молодших курсів. Чудовими музичними номерами привітали випускників, учасників та гостей свята вихованці палацу «Академічний».

Випуск 2012 БДМУ


Comments