Ніхто не забутий, ніщо не забуто...

опубліковано 27 трав. 2014 р., 21:56 Віталій Смандич   [ оновлено 11 вер. 2014 р., 13:10 ]
З нагоди свята Великої Перемоги ректорат та профспілковий комітет БДМУ зініціювали благодійну акцію “Ніхто не забутий, ніщо не забуто...” Під час заходу Ветеранам Великої Вітчизняної Війни та локальних конфліктів, що працювали і працюють у нашому вузі, було вручено грошові нагороди та подарунки.

Від імені ректорату щиро дякуємо ветеранам – працівникам БДМУ за їхній подвиг, за перемогу. Бажаємо їм міцного здоров’я, мирного неба над головою, радості та достатку.

Волонтерами акції виступили: Віталій Смандич, старший лаборант кафедри догляду за хворими та вищої медсестринської освіти, студенти медичного факультету №1 – Іван Дикун, Віктор Комарніцький, Андрій Корінчук та студент медичного факультету №4 (спеціальність “Педіатрія”) – Іван Бізіля.