Новини‎ > ‎

Ефективне управління та організація освітнього процесу

опубліковано 27 трав. 2014 р., 21:52 Віталій Смандич   [ оновлено 11 вер. 2014 р., 13:10 ]
В рамках співпраці Буковинського державного медичного університету та Ковельського медичного коледжу 21-22 травня на базі Ковельського медичного коледжу відбулася науково-практична конференція “Ефективне управління та організація освітнього процесу в сучасному медичному закладі”, присвячена 70-річчю Буковинського державного медичного університету. Організаторами форуму виступили співробітники кафедри догляду за хворими та вищої медсестринської освіти та Ковельського медичного коледжу.

В роботі конференції взяли участь співробітники кафедри догляду за хворими та вищої медсестринської освіти Буковинського державного медичного університету, коледжу БДМУ, Ковельського, Дубенського, Ківерцівського, Луцького медичних коледжів, Чернівецького, Новоселицького та Вашковецького медичних коледжів БДМУ й Кременецького медичного училища ім. А.Річінського.

Доповідачі висвітлили психолого-педагогічні аспекти викладання клінічних дисциплін, нові підходи в організації виховної роботи, розвиток студентського самоуправління, інновації в організації навчально-дослідної роботи студентів медичного навчального закладу, інтеграцію науки і практики як механізм формування висококваліфікованих фахівців, питання організації виробничої практики студентів. Загалом було презентовано 42 доповіді.

В обговоренні активно прийняли участь голови циклових комісій, завучі коледжів, викладачі, доценти, асистенти. Конференція пройшла з успіхом, взаємною користю. Кожен з учасників збагатився новим досвідом викладацької діяльності у вузах ІІ-ІV рівнів акредитації. Після конференції учасники відвідали музей Лесі Українки.

Comments