До Дня Перемоги відбулися змагання з міні-футболу

опубліковано 15 черв. 2015 р., 03:48 Віталій Смандич

У переддень святкування Дня Перемоги на штучному футбольному майданчику відбулися змагання за Кубок Буковинського державного медичного університету з міні-футболу.

Цей турнір, без перебільшення, найпопулярніший в університеті спортивний захід. Щороку все більше команд долучаються до участі у них, і зростає кількість вболівальників цих змагань.

Цього року змагання були приурочені 70-й річниці Перемоги у ІІ Світовій війні.

У змаганнях брали участь 6 команд від усіх факультетів ( медичний №1, медичний №2, медичний №3, медичний №4 та фармацевтичний і стоматологічний факультети, а також збірна команда викладачів). У запеклій боротьбі переможцями турніру стали спортсмени медичного факультету №2, срібні нагороди дісталися збірній викладачів, бронза – команді медичного факультету №4 та фармацевтичного факультету.

Також команда викладчів взяла участь в замагннях по футболу та здобула почесне 2-ге місце.