Новини‎ > ‎

День Конституції України

опубліковано 2 жовт. 2013 р., 01:14 Віталій Смандич   [ оновлено 11 вер. 2014 р., 13:10 ]
ВІТАННЯ. 17 років тому відбулася одна з найвизначніших подій в історії народу України – 28 червня 1996 – була прийнята Конституція нашої держави. Шановні співробітники та студенти Буковинського державного медичного університету, від імені ректорату сердечно сердечно вітаємо вас з державним святом – Днем Конституції України!

Бажаємо Вам міцного здоров’я та творчого натхнення, добробуту і затишку у родинах, мудрості та далекоглядності, високих досягнень, успіхів у праці та нових звершень заради реалізації принципів Основного Закону України – народовладдя, гуманізму та законності.

27 червня, у приміщенні Чернівецької обласної філармонії відбулись урочисті збори та святковий концерт, приурочені святу. Голова обласної державної адміністрації Михайло Папієв у своєму вітальному слові наголосив, що Конституція – це політико-правовий суспільний договір, що має відповідати очікуванням українського народу, для якого він, власне, написаний. «А завдання органів влади – забезпечити дієвість норм Основного Закону», – наголосив керівник виконавчої влади краю і висловив впевненість, що виконання цього завдання дозволить забезпечити суспільну злагоду в державі та, водночас, сприятиме утвердженню міжнародного авторитету України, її активної інтеграції до європейської спільноти.

Від БДМУ участь в урочистостях взяли доцент Ніна Зорій, проректор з науково-педагогічної роботи та виховання, професор Андрій Іфтодій, проректор з лікувальної роботи та професор Василь Москалюк, декан медичного факультету №1.

Comments