Новини‎ > ‎

Бенефіс випускників 2012 БДМУ

опубліковано 31 лип. 2012 р., 03:02 Віталій Смандич   [ оновлено 11 вер. 2014 р., 13:10 ]

Бенефіс 2012

16 травня в палаці “Академічний” відбувся традиційний бенефіс випускників Буковинського державного медичного університету. Випускники 2012 в повній мірі розкрили свої таланти і подарували викладачам, своїм однокурсникам та гостям свята чудові номери.

Зі святом випускників привітала Н.І. Зорій, проректор з науково-педагогічної роботи та виховання, яка передала щирі вітання від Т.М. Бойчука, ректора університету. Ніна Іванівна висловила захоплення випускниками та по бажала успішного професійного зростання.

Під час концертної програми маленький екскурс у студентське життя провели нам В’ячеслав Вівчарюк та Анатолій Андрієць. Гумористичними мініатюрами порадував глядачів Дмитро Палій. Пісенні таланти продемонстрували Олег Михайлюк, Анастасія Чинякова, Вероніка Раца та Василь Гелета. Танцювальною композицією порадував Влад Явний і його група. На завершення виступив Станіслав Мазурчак і його команда, які презентували чудовий музичний номер та феєричне лазерне шоу.

Неодноразово, впродовж шести років, ми мали можливість спостерігати за прекрасними виступами цих талановитих людей – уже випускників БДМУ 2012 року. Адже кожен з них є активістом студентського самоврядування, учасником студій палацу “Академічний”, вони завжди гідно представляли університет та посідали призові місця на різноманітних конкурсах та фестивалях, показуючи цим самим приклад для молодших студентів. Сумно, що вони залишають рідну Альма-матер, проте ми переконані, що ще не раз почуємо про випускників БДМУ-2012 і у медичних, і у мистецьких колах.
Comments