Асоціація випускників БДМУ - єднає колег та друзів!

опубліковано 13 лист. 2012 р., 02:11 Віталій Смандич   [ оновлено 11 вер. 2014 р., 13:10 ]
    Нинішнього року на світ з’явилась організація, яка вже запропонувала цікаві ідеї суспільству. А зараз, трохи історії.
    Ставши випускником Буковинського державного медичного університету, кожен його випускник формується як зріла особистість з чіткими цілями, науковими пріоритетами та непоганим початковим інструментарієм для подальшої самореалізації у науковій спільноті. Одним із важливих чинників успішної самореалізації інтелектуально обдарованої молоді є середовище, в якому можна зустріти однолітків , близьких за інтелектуальними запитами, цілями та засобами їх досягнення.
Випускники Буковинського державного медичного університету завжди мали гостру потребу у спілкуванні один із одним, одразу ж створюючи ті чи інші групи, клуби. Скільки груп в контакті та на фейсбуці ви бачили? Нас багато: на Півдні чи Заході, там і тут,  але всі ми - як окремі слова однієї книги, яка разом може запалити серце України.
Керівництвом та зокрема ректором Буковинського державного медичного університету прийнято рішення про підтримку цих ініціатив та їх організацію.
    Таким чином, з`явилася Чернівецька обласна громадська організація «Асоціація випускників Буковинського державного медичного університету» - розповів нам член правління Асоціації, Смандич Віталій.